Montované ocelové garáže a garážová stání – provedení se sedlovou střechou

Nadčasově krásné!

 

V klasickém vzhledu se představuje variabilní garážový systém od SIEBAU. Ať již jednotlivé, dvojité nebo řadové garáže nebo kombinace s flexibilním garážovým stáním, garáže SIEBAU se sedlovou střechou harmobnicky splynou s každým prostředím.

 

Rozmanitá a flexibilní: kombinace garáže s garážovým stáním

 

 

Pusťte uzdu své fantazii. Díky atraktivním dekorům vrat a dekorativní střešní krytině budou Vaši sousedé rychle závidět. Garáže se sedlovou střechou od SIEBAU jednoduše nepřehlédnete.

 

Garáže SIEBAU se sedlovou střechou jsou vybaveny standardně kvalitními výklopnými vraty.

 

Vyjímečnost: Provedení vrat SILENTUM zaručuje snížení hladiny hluky až o 10 dB. Exklusivní varianty: Výklopná vrata v motivu „rybina“ nebo „kazeta“. Prostorná alternativa: Sekční vrata v různém designu.

 

ŠPIČKOVÉ ALTERNATIVY

Garáž se sedlovou střechou – typ B, výklopná vrata a boční dveře

Typ A

 

MNOHOSTRANNÉ VYUŽITÍ

Pokrokový program nabízí nejrůznější možnosti výběru, a to v každém ohledu promyšlené a dokonalé!

Řadová garáž s nástavbovým stáním

Kombinace garáže s garážovým stáním

 

Konstrukce: Střešní konstrukce je tvořena žárově zinkovanými příhradovými nosníky a střešními opěrnými profily. Střecha a stěny jsou zušlechtěny zinkováním s přídavkem hliníku. V provedení střešní krytiny v imitaci tašek jsou střešní plechy a atika lakovány zvenku s ochrannou UV-vrstvou. Spolehlivý odvod vody zajišťuje kvalitní okap (za příplatek).

 

VÍCE PROSTORU PRO INDIVIDUALITU

 

Pro bezpečnější uložení pneumatik, jízdních kol a mnoho dalšího doporučujeme náš praktický systém vnitřního příslušenství. Žádné vrtání ani šroubování.

 

 

Jednoduše zavěsit konzolole regálu a je hotovo! Ideálním doplňkem je také dělící stěna jako odkládací prostor ve šťítu sedlové střechy garáže.

 

Typ A, výklopná vrata v kazetě

Garáže propojené stáním

 

Systém garáží SIEBAU se sedlovou střechou lze individuálně kombinovat a upravovat.

Rádi Vám poradíme!

Kontakt

Bc. Petra Zelená
Tel.: +420 608 112 552

siebau.cz