Auffangwannen

Ocelové sběrné vany SIEBAU jsou celkově pozinkovány. Na objednávku také lakovány. Jsou vyrobeny ze 3 mm ocelového plechu a slouží k vnitřnímu skladování nebezpečných a hořlavých tekutin odpovídající příslušným normám.

 

Všechny vany mají jako odstavnou plochu vyjímatelný pozinkovaný mřížový rošt. Postranní vidlice, 100 mm výšky, umožňují transport pomocí zvedacích zařízení. Zvláštní velikosti na poptávku. Všechny sběrné vany s objemem do 1.000 litrů jsou dodávány s prohlášením o shodě, které odpovídá novým technickým předpisům Stawa.

 

 

 

P 2 pozink                    

 

 

 P 2 lakovaná
P 2 lakovaná
P 10-2 lakovaná

 

Pro mobilní sběrná místa jsou palety P 1 a P 2 vybaveny dodatečně kolečkami. Pomocí dvou řídících koleček s brzdou a dvou pojízdných koleček je možné s paletami snadno pohybovat.

Pro předpisové skladování agresivních látek v ocelových sběrných vanách nabízí SIEBAU speciální polyethylenovou fólii odolnou proti chemikáliím. Přehled odolnosti je k dispozici.
Ocelové sběrné vany s držákem na sudy umožňují skladování sudů na ležato.
Polethylenová vkládací fólie
P 2 lakovaná s držákem na sudy
P 2 pozinkovaná s pojízdnou soupravou
Übersetzung: pojízdná souprava, jednotlivé díly


Sběrné vany na 1000 litrů

Určené ke skladování všech nebezpečných tekutin odpovídajících příšlušným předpisům. Standardně pozinkovány. Na objednávku za příplatek také lakované.

 


CP-1


CP-2


Mřížové rošty jsou odnímatelné. Všechny sběrné vany mohou být bez problémů přepravovány vysokozdvižným vozíkem díky zvýšení podlahy o 100 mm. Držáky na sudy jsou dodávané a systémově uzpůsobené ke stáčení KTC´s/IBC´s.

CP-2RV

Kontakt

Bc. Petra Zelená
Tel.: +420 608 112 552

siebau.cz