Halové systémy v jednostěnném provedení (bez izolace)

 

Halové systémy SIEBAU jsou nabízeny ve 24 velikostech s vnitřní výškou cca. 3.500 mm nebo 4.500 mm. Šířka a výška hal je stanovena individálně. Pozdější rozšíření nebo přemístění na jiné místo je bez problémů možné.

 

Pomocí antikondenzační úpravy spodní strany střechy je z větší části zamezeno odkapávání kondenzační vody. Choulostivé zboží lze tak bezpečně skladovat.

 

Montované haly SIEBAU se montují na připravené základové pásy nebo betonovou desku pomocí zátěžových hmoždin. Jinak časově a finančně náročná montáž na betonový základ není nutná.

Vysoce kvalitní izolovaná sekční vrata od standardní šířky 3.000 mm je možné podle typu haly rozšířit až do 5.000 mm. Světlost průjezdu vraty na výšku 3.200 mm, popřípadě 4.030 mm umožňuje bezproblémový vjezd vozidel všech typů.

 

Odvod vody ze střechy je standardně směrem dozadu. Pomocí plastového okapu (za příplatek) může být dešťová voda odváděna centrálně.

Střešní krytina s trapézovými plechy z vysoce kvalitní, legované oceli (GALVALUME) nabízí standardní nosnost 125 Kg/m² .


Samozřejmostí jsou všechny nutné stavební podklady jako statické zkoušky a plány základu.

 

Rozsáhlý program příslušenství a doplňkové výbavy zahrnuje vedlejší dveře, prosvětlovací pásy, okno, regálový systém a elelktropohon.

Kontakt

Bc. Petra Zelená
Tel.: +420 608 112 552

siebau.cz