Halové systémy v izolovaném provedení

Izolované halové systémy umožňují téměř neomezené využití v mnoha oborech. Například umístění pro vozidla záchranných složek (sanitky, hasičské vozy), využití jako autodílny nebo pro nářadí a stavební stroje. Výstavní a pracovní objekty pro sanitární a vytápěné stavby, truhlárny, pokrývačství je možné individuálně přizpůsobit.

 

IZOLOVANÉ PROVEDENÍ

Ocelová konstrukce zušlechtěná zinkováním s přídavkem hliníku nabízí neomezenou ochranu proti korozi. Standardní nosnost střechy je 125 kg/ m². Odvod vody ze střechy je směrem dozadu. Plastový okap nabízený jako dodatečná výbava za příplatek odvádí vodu centrálně (viz. Příslušenství).

Obvodové stěny jsou tvořeny 60 mm silnými izolačními panely s PU-výplní (koeficient prostupu tepla ISO-panelů je W / m² K 0,40). Střecha je tvořena izolačními panely 60/90 mm s PU-výplní (koeficient prostupu tepla ISO-panelů je W / m² K 0,38). Obvodová konstrukce je z pokovených ušlechtilých ocelových pásů s oboustrannou protipožární vrstvou, lakovanou na bázi polesteru, tloušťka vrstvy 10µ.

 

Standardní barva: RAL 9002 (šedo-bílá), RAL 6011, RAL 7035 a RAL 9006 jako dodatečná výbava za příplatek.

Profily a atika stejně jako vratový rám jsou ošetřeny velmi kvalitním lakováním / barva podle RAL.

 

INDIVIDUÁLNÍ ZHOTOVENÍ

 

Izolované halové systémy jsou dodávány při výšce cca. 3.500 mm s izolovanými sekčními vraty 3.000 x 3.200 mm, při výšce cca. 4.500 mm s izolovanými sekčními vraty 3.000 x 4.030 mm (šířky vrat až do 5.000 mm na poptávku).

 

Ocelové sekce jsou z venkovní strany lakovány dvouvrstvým vypalovaným lakem na bázi polyesteru 25µ, jako RAL 9002 (šedo-bílá), z vnitřní strany jsou lakovány jednovrstvým vypalovaným lakem na bázi polyesteru 10µ, jako RAL 9002 (šedo-bílá). Jiné barvy RAL možno na poptávku za příplatek.

 

 

PŘIZPŮSOBENO VAŠIM POTŘEBÁM A UNIVERZÁLNÍMU POUŽITÍ

Halové systémy SIEBAU mohou být vybaveny dodatečně elektrickým pohonem vrat. Nemusíte vystupovat a nastupovat při vjíždění do haly, nebo vyjíždění z haly.

Dělicí stěny nebo konstrukce bez vnitřních podpěr (od 10 m hloubky) jsou možné za příplatek.

Dodání haly je v rozloženém stavu. Montáž na připravený základ prostřednictvím odborné montážní firmy (cena na poptávku).
Systémy elektrických pohonů SIEBAU odpovídají místním a mezinárodním evropským normám a předpisům.

Kontakt

Bc. Petra Zelená
Tel.: +420 608 112 552

siebau.cz